AS YAPI BETON SİSTEMLERİ

As Yapı Beton Sistemleri firmamız, 10 yıldan fazla sektör tecrübesine sahip ekiplerle dekoratif ve endüstriyel beton zeminler alanında Türkiye'nin her yerinde sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti kısa zamanda vermek amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.Firmamız dekoratif beton, dekoratif sıva ve endüstriyel beton üzerine yaptığı yüzlerce uygulama ve 500.000 metrekareye yakın döküm ile kısa zamanda sektörün öncü firmaları arasında yerini almış bulunmaktadır.

Kaldırım, Park, Yürüyüş yolları, Bahçe zemin ve duvarları, Bina çevre düzenlemesi, Akaryakıt istasyonları,Hastahane ve okul gibi kamu kurumlarının çevresi kaldırımları ve diğer beton zeminleri, Fabrika zemin ve çevre düzenlemesi, Depo, Otopark ..vb gibi alanların beton çözümleri üzerine yıllardır çalışmalar yapmaktayız.Kataloglarımızdan seçeceğiniz desen ve renge göre yaptığımız dekoratif beton ve dekoratif sıva uygulamalarımız dışında kişiye yada kuruma özel beton zeminler için çözümler üretiyoruz.

Firmamız iş güvenliği konusunda oldukça hassas olup çalışmalarımızı tamamlarken iş güvenliğine ve çevre güvenliğine önem veriyoruz. Ayrıca çalıştığımız çevrenin temizliğine de aynı hassasiyetle yaklaşarak işlemlerimizi tamamlıyoruz.

BİZE ULAŞIN

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

10+ YIL SEKTÖR TECRÜBESİ

500.000 metrekareye yakın dekoratif ve endüstriyel beton zemin uygulaması

SİZE ÖZEL PRATİK ÇÖZÜMLER

Farklılık isteyenler için kişi yada kuruma özel dekoratif zemin uygulamaları yapıyoruz

UZMAN EKİPLER

Alanında uzman 50' den fazla çalışanımızla size en iyi hizmeti kaliteden ödün vermeden en kısa sürede vermek için buradayız

Kalıpların dışına çıkıyoruz...

Endüstriyel beton, Dekoratif beton, dekoratif sıva ve size özel çözümlerimiz için teklif alın